Про нас ЧОМУ САМЕ МИ?

Бренд DAFI знаком споживачеві передусім як виробник високоякісних фільтрів для води і вакуумних контейнерів для зберігання продуктів. Ми працюємо на ринку вже більше 30 років. За цей час, ми розробили, запатентували і впровадили у виробництво численні оригінальні продукти.

В основному ми використовуємо високоякісну німецьку сировину. Усі комерційні служби, відповідальні за реалізацію нашої продукції знаходяться безпосередньо на заводі. Це забезпечує кращий контроль якості, безпосередній контакт з клієнтом і швидке реагування на усі питання, що виникають в процесі реалізації і експлуатації нашої продукції.

СЕРТИФІКОВАНИЙ ПРОДУКТ

В інтересах підтримки найвищої якості нашої продукції ми регулярно представляємо їх на широкий спектр тестів і тестів. Використовувана сировина не містить шкідливих речовин, у тому числі Бісфенол А. Наша фільтрувальна пляшка була перевірена компанією Hamilton Poland SA, підтверджуючи дотримання високих стандартів і безпеку використання клієнтами, включаючи їх дітей.

Вироби торгової марки Dafi на 100% розроблені і виготовлені в Європі. Купуючи фірмові товари Dafi, Ви отримуєте гарантію ефективного виборчого фільтрування водопровідної води і безпеки Вашого здоров'я.

Безперечним плюсом фільтрів-глеків є те, що вони не вони вони не споживають електроенергію і не вимагають спеціальної установки. Ви можете використати їх у будь-який час і у будь-якому місці. Oдним з найбільш важливих аспектів, якому приділяється особлива увага в ході випробувань готової продукції для бренду Dafi, являється безпека. Багатоступінчаста система контролю якості, у тому числі лабораторна, дозволяє поставляти на ринок вироби, які користуються довірою і авторитетом більшості покупців.

 

Нужен совет?

Если вам сложно определиться с выбором, напишите нам на почту

 

Задать вопрос

 

Помочь найти?

Если вы не нашли то, что искали, воспользуйтесь поиском по магазину

Новинки 2021

Обновление ассортимента уже здесь, на нашем сайте!

 

Смотреть новинки